Tóth István

Bemutatkozás, mióta vagy a cégnél, miket oktatsz?
„Tóth István vagyok, 29 éves.
2023-ban csatlakoztam a Koroknai Autósiskola csapatához.
Jelenleg ˝B˝ kategóriás gyakorlati órákon találkozhatnak velem a tanulók. A jövőben azonban szeretném ˝C+E˝ kategóriákkal bőviteni szakoktatói palettámat.”

Az oktatói munka során nincs két egyforma helyzet, vagy tanuló. Minden esetben szükség van a megfelelő reakcióra, ez jelenti a legnagyobb kihívást ebben a munkában.

A tanulókkal folytatott beszélgetésekből ítélve szeretik, hogy fiatal, türelmes és megértő vagyok.

Mindig akad egy ilyen történet.

Igazán egyedi módszerem nincs. Az első órákon igyekszem velük érzékeltetni, hogy biztonságban vannak.

A kedves és közvetlen munkatársak miatt.

Rendkívül széles spektrumú szolgáltatást nyújt, mind a képzések, mind a járműpark tekintetében. A Koroknai Autósiskola minden tanulójára komoly figyelmet fordít.

Több mint 2 évtizede a labdarúgás.

Nos véleményem szerint, ez minden diáknál kicsit egyedi, igyekszem ezeket a gyengeségeket több gyakorlással és nagyob odafigyeléssel kezelni.

Milyen gépjárművön oktatsz?

Kia Ceed