Nagy Adél

Bemutatkozás, mióta vagy a cégnél, miket oktatsz?
2023 óta dolgozom a Koroknai Autóiskolánál, mint gépjárművezető-szakoktató. “B” kategóriát oktatok.

A megfelelő gondolkodásmód kialakítása a tanulóban.

Fiatal, türelmes, lelkiismeretes és rugalmas vagyok. Illetve minden korosztállyal könnyen megtalálom a közös hangot.

Igen. Előfordulnak olyan helyzetek, pillanatok amikre később szívesen, mosolyogva emlékezünk vissza.

Az első vezetés előtt, már a telefonos egyeztetéskor próbálom őket megnyugtatni, minden kezdte nehéz és izgalmas, de ekkor még nincsenek elvárások.
A vizsgakor pedig már nincs miért izgulni, az oktatás során minden tudást megszerzett, ami a sikeres vizsgához szükséges.

Kedvesség, közvetlenséggel jellemez minden itt dolgozót. Olyan mint egy nagy család, ahol mindenki felszabadultan végezheti a feladatát.

Minden kategóriából folyamatosan induló elméleti és gyakorlati képzés, modern környezetben.

Hobbim nincs.
Szívesen ragadok fakanalat és habverőt.
De a legszívesebben a családommal töltöm a szabadidőmet.

A legnagyobb kihívást a kuplung kezelése illetve a hátramenetben való irányítás jelenléti, ezért ezek gyakorlására kellő időt kell fordítani.
Természetesen, ezekre fokozottan figyelek.

Milyen gépjárművön oktatsz?

Skoda Fabia