Zöld Gergő

Bemutatkozás, mióta vagy a cégnél, miket oktatsz?
2022-es évben kezdtem a Koroknai Autósiskolánál, mint gépjármű szakoktató. Munkám során „B” kategóriás gyakorlati oktatással foglalkozom.

Egy kezdő és csak elméleti tudással rendelkező diákból, sikeresen vizsgázott, magabiztos járművezetőt képezni.

Türelem, megbízhatóság, szakértelem, tapasztalat.

Minden tanuló képzése során történnek emlékezetes és vicces események, melyek a következő találkozás során újra mosolyt csalhatnak az arcunkra.

Az alaptermészetemből kifolyólag nyugodt, megfontolt és higgadt ember vagyok. Ez a légkör általában elegendő ahhoz, hogy az első órák izgalmait leküzdjük.

Azért szeretek a Koroknai Autósiskolánál oktatni, mert a csapathoz történő csatlakozásom óta megtapasztaltam, hogy segítőkész és családias légkörben folyik a napi munka.

Az oktató munkatársak tapasztalata, profizmusa és a szaktudása.

Igen van. Szabadidőmben méhészkedek, de szeretek autóval terepen is vezetni.

Minden feladat magában hordozza a kihívást, ezért a gyakorlásra kellő időt kell szánni, ami egyénenként eltérhet.

Milyen gépjárművön oktatsz?

Peugeot 308