Dr. Nagy Imre

2017-ben kerültem kapcsolatba a Koroknai Autósiskolával, ahol nagyszerű, magasan képzett szakoktatókat ismertem meg. A gépjármű vezető képzést professzionális szinten művelő szakoktatók olyan hatást gyakoroltak rám, hogy elhatároztam, ennek a csapatnak akarok a tagja lenni. 2019-ben hosszú, kemény kiképzést követően gépjármű szakoktatói oklevelet szereztem „A” „B” „C” kategóriákból és engedélyt „közlekedési ismeretek”, „műszaki ismeretek” oktatására.  Az oktatást másodállásban végzem, főállásom gyakorlása során is sokat foglalkozom a közlekedésre neveléssel.

A járművezetőt úgy megtanítani a közlekedés szabályaira, technikájára, hogy annak eredményes vizsgáját követő búcsúztatásakor nyugodt lelkiismerettel kívánhassak neki balesetmentes közlekedést.

Nyugalom, higgadtság, őszinteség, becsületesség, kitartás.

Rövid, eddigi pályafutásom alatt számtalan meghökkentő esetet éltem meg, többek között, amikor a tanulónak feltett kérdésemre: Milyen táblát hagytunk el? A tanuló visszakérdezett: Elhagytuk a táblát? Visszamenjünk érte? J

A nyugalomra hívom fel a figyelmüket, hiszen az oktatás alatt ők csak tudást nyerhetnek, a biztonságot én garantálom számukra. Ehhez természetesen minden esetben számítok a közreműködésükre.

Kiváló munkahelyi légkör, korrekt, segítőkész vezető és munkatársak.

A sokrétűség, megbízhatóság, segítőkészség. Széles spektrumú járműpark, kiválóan képzett szakemberek. A szolgáltató jelleg, amely a tanulók érdekét szolgálja.

Igen, alapfeltétel az, hogy amit csinálsz, az a hobbid is legyen. A szabadidőmet a tanulóimra áldozom és ezáltal érzem jól magam. Természetesen szeretek focizni, a családommal kirándulni, horgászni, kertészkedni.

A tanulónak csak addig kihívás a feladat végrehajtása, amíg azt meg nem tanítjuk vele.