Miért válasszon minket?

✔ Tapasztalt oktatók

Oktatóink több éves szakmai tapasztalattal és magas kvalitással rendelkező szakemberek.

✔ Modern felszereltségű tantermek

Tantermeink a legmodernebb asztali számítógépekkel, érintőképernyős PC-kel és projektorokkal vannak felszerelve.

✔ Korszerű oktatójárművek

Korszerű személygépkocsipark, nagy típusválaszték. A motoros oktatásban résztvevők a kis- és nagykerekű robogók számos változatát választhatják. Az „A” kategóriás tanulóink új és újszerű motorkerékpárokon tanulhatnak a 125 cm3-től a 600 cm3-es motorokig.

✔ Oktaméter

Iskolánkban a gyakorlati oktatást oktaméterrel támogatjuk, mely védi a tanulót a vezetési órák pontos elszámolásával kapcsolatban.

✔ E-learning

Tanulóink választhatnak a hagyományos tantermi és a korszerű távoktatási módszer között.

✔ Oktató szimulátor

Az oktatótermünkben telepített „Honda Riding Trainer” nevű számítógépes motorkerékpár szimulátor teszi lehetővé tanulóink számára, hogy teljes biztonságban, sérülések kockázata nélkül tapasztalják meg a közúti közlekedés potenciális veszélyhelyzeteit.