Baradács Péter

Bemutatkozás, mióta vagy a cégnél, miket oktatsz?
2022.06.01-je óta vagyok a Koroknai Autósiskolánál, B kategóriás járművezetést oktatok.

A tanulók sokszínű személyiségének történő egyforma megfelelést, valamint azt, hogy az oktatás során mindig, minden tanulónak tudjam nyújtani ugyanazt a színvonalat minden oktatási napon.

Talán a személyiségem, hogy általában jól tudok bánni az emberekkel, kellően empatikus vagyok.

Minden órán próbálom a hangulatot oldottá tenni. Volt egy tanuló, aki a körforgalomba szembe akart behajtani és feltette a kezét, majd felkiáltott, hogy jáááj, ez veszélyes. Persze ez csak utólag volt vicces.

Elmondom nekik, hogy úgy fogják fel az egészet, mint ami kikapcsolja őket a hétköznapokból és szeressék csinálni, mindig üljenek be örömmel az autóba.

A csapat, és a fegyelem miatt.

Elhivatottság, vállalati kép, minőség.

Mindenképp szeretni kell a vezetést szerintem, kertészkedek, sportolok, túrázunk a családdal, haverokkal.

Szlalom indexszel előre, hátra, hátra parkolások.

Milyen gépjárművön oktatsz?

Opel Astra