Nagy Viktor Kálmán

Bemutatkozás, mióta vagy a cégnél, miket oktatsz?
Szakoktatói oklevelemet 1996-ban szereztem, azóta folyamatosan ezzel foglalkozom.
A Koroknai Autósiskolánál 2021 decemberétől „B” kategóriát oktatok, gyakorlati oktatóként.

A jelöltet úgy megtanítani közlekedni, hogy sikeres forgalmi vizsga után tiszta lelkiismerettel
köszönjek el, tudva azt, hogy én becsületesen megtanítottam!

A több, mint 25 év szakmai tapasztalat, becsületesség, pontosság, megtalálom a hangnemet a fiatalabb és az idősebb korosztállyal egyaránt.

Az elmúlt évek során számtalan vicces dolog történt, de talán a legviccesebb, amikor a
tanulót megkértem a parkolás után, hogy korrigáljon, mire Ő: korregálok főnök, korregálok!

Azt szoktam mondani: nyugodjon meg és ne izguljon!

Azért szeretek a Koroknai Autósiskolánál oktatni, mert egy nagyon jó csapat tagja vagyok,
ahol mind a kollégák, mind a vezetőség egy összetartó remek kollektívát alkot!

A segítőkészség, mind a tanulók, mind az oktatók irányában! Kiváló ügyfélszolgálat!
Profi vezetőség!

Szeretek zenét hallgatni, a családommal kirándulni, kertészkedni, barkácsolni.

A hátramenet, melyre fokozott figyelmet fordítunk!

Milyen gépjárművön oktatsz?

Skoda Yeti