Tóth Árpád

1982-ben végeztem a mezőtúri főiskolán Mezőgazdasági-gépész üzemmérnökként. 1989 óta elméleti és gyakorlati szakoktatói, valamint 1999 óta iskolavezetői végzetséggel is rendelkezem. Több éve dolgozom a Koroknai Autósiskolában, ahol elméleti oktatást minden kategóriában, gyakorlati oktatást csak „B” kategóriában végzek.

A tanárnőket, óvónőket.

Iskolánkban a diákok szabadon választhatnak gyakorlati oktatót. Mit gondolsz, mik azok a tulajdonságok  amik miatt szívesen választanak téged?
Az oktató egyénisége, viselkedése, gépkocsija.

17 éves lányka mondta:
– Még el sem kezdtem élvezni és máris vége?
– Igen drága, csak 50 perc egy óra.

Ne izguljon, ez az oktató feladata.

Az autókba szerelt, Magyarországon még ritkaságnak számító oktaméter mennyiben járul hozzá a tanulókkal való korrekt anyagi elszámoláshoz?
Nagyban hozzájárul!

Összetett kérdés: munkatársak, jó hangulat.

Az oktatók, a szolgáltatás, az ügyfélszolgálat- egyszóval minden.

Túrázás, Tisza-tavi túra

A hátramenet, erre kiemelt figyelmet is fordítunk.