Tatár-Kis Bence

2022-es évben kerültem a Koroknai Autósiskolához mint gépjármű szakoktató. Munkám során „B” kategóriás gyakorlati oktatással foglalkozom, viszont ezt a jövőben szeretném kiegészíteni elméleti órák tanításával is.

A lehetséges veszélyhelyzetek időbeli felismerésének kialakítása a tanulóban.

Fiatalos, lendületes személyiség, lelkiismeretes munkavégzés és megbízható, rugalmas illetve türelmes hozzáállás.

Persze, az oktatás során előfordul olyan váratlan és emlékezetes pillanat amire a későbbiekben szívesen emlékszünk vissza együtt a tanulóval.

Indulás előtt a türelemre és nyugalomra hívom fel a figyelmüket. Ezen felül megnyugtatom őket, nincs miért izgulnia hiszen az oktatás során minden szükséges tudást elsajátított az eredményes vizsgához.

Kedvesek, közvetlenek és barátságosak a kollégák. Sokféle rendezvény keretein belül tartjuk a kapcsolatot a munkán kívül is.

Minőségi oktatás, rugalmas és türelmes hozzáállás, barátságos légkör.

Szabadidőmben búvárkodással és úszással töltöm az időm, emelett szívesen biciklizem és túrázom.

Úgy gondolom a kuplung kezelése és az autó hátramenetben való irányítása jelenti kezdetben a tanulóimnak a legnagyobb kihívást, viszont ezt szlalom feladatok illetve parkolóhelyekre való szabályos beparkolások gyakorlásával könnyedén képesek elsajátítani.

Milyen gépjárművön oktatsz?

Honda Civic