Koroknai Norbert

2019. szeptemberében végeztem el a szakoktatói képzést Nyíregyházán, október óta pedig aktívan oktatok a Koroknai Autósiskolánál. Korábban abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy dolgozhattam tehergépjárművekkel, illetve autóbuszokkal, így arra koncentrálhattam, hogy minél több átadható tudást, rutint szerezzek. Jelenleg A, B, C kategóriákat oktathatok a gyakorlatban, a jövőben ezt CE, illetve D kategóriákkal szeretném bővíteni. Türelmesnek tartom magam, bármilyen korosztállyal könnyen szót értek, ami elengedhetetlen ebben a hivatásban.
A családunkban többen is ebben a szakmában dolgoznak, így gyerekkorom óta szakoktatói pályára szerettem volna lépni, hogy minél több embert segíthessek a vezetői engedélye megszerzésében.
Arra törekszem, hogy tanulóim pozitív élményekkel, a közúti közlekedés kihívásaira felkészülve teljesíthessék a képzést.