Tudtad, hogy nálunk nagyon magas a sikeres vizsgák aránya?

Sok autósiskola alacsony tandíjakkal csalogatja magához a tanulókat. Biztosan hallottál már olyanról, hogy valaki egy alacsony díjú képzésre jelentkezett, és kétszer is megbukott (és nem értette, hogy miért). Ezek után további 50 000 Ft-ot kellett még befizetnie az adott autósiskolának. Kedvező árakkal csalogatták be a tantermeikbe a tanulókat, de végül másfélszer annyit kellett fizetnie, mint amennyire számított. És mi okozhatta a kétszeri (vagy rosszabb esetben a többszöri) bukást? Vajon az oktató nem megfelelően készítette fel a tanulót a forgalmi vizsgára?

A mi oktatóink több éves rutinnal (van olyan, aki több, mint 20 éve) rendelkeznek, kiváló szakemberek. A tanulókat a legjobb tudásuk szerint készítik fel a vizsgára, hiszen a tanulók eredményes vizsgázása a mi hosszú távú sikeres működésünk záloga. Nálunk valóban megtanulsz vezetni!