5 lépés a tudatos autósiskola választáshoz

Nem azt nyújtotta neked egy másik autósiskola, amit ígért? Úgy érzed, hogy becsaptak? Valóban levezetted a 30 órát?

Nagyon sok panaszt hallunk arról, hogy egyes autósiskolák nem azt nyújtják a tanulóknak, amit megígértek. Kedvező, akár 100 ezer forint alatti tandíjakkal csalogatják be magukhoz a fiatalokat, de mire a tanulók megszerzik a jogosítványt addigra akár 150 ezer forintot is kifizetnek.
Panasz érkezik arra, hogy más autósiskolában a tanuló kifizeti a 30 órát a gyakorlati oktatásra, de ténylegesen ennél jóval kevesebbet (akár csak 15-20 órát) vezet.

Nagyon sokan a kedvező ár miatt döntenek egy-egy autósiskolánál. De a választás előtt nagyon fontos a tájékozódás. Pl. tudtad, hogy nálunk annyit fizetsz, amennyit vezetsz? Vagy tudtad, hogy nálunk magas a sikeres vizsgák aránya? Ha nem tudtad, akkor mi megadjuk a választ ezekre a kérdésekre!

5 válasz ahhoz, hogy miért fontos egy jó autósiskola kiválasztása. A válaszok megtekintéséhez kattints a kérdésekre!

x Széchenyi2020