Motoros Fesztivál 2020

Tisztelt Érdeklődők! Kedves motoros Barátaink!

A kormány döntése értelmében 2020. augusztus 15-ig tilos az 500 főt meghaladó nagyrendezvények megtartása Magyarországon. A döntés kihirdetése után egyértelművé vált, hogy a “8. Motoros Fesztivál Balmazújváros” nem kerül megrendezésre. Sajnáljuk!
Megértéssel vesszük viszont tudomásul, hogy az egészségügyi veszélyhelyzet, a járvány elleni védekezés ezt megköveteli tőlünk és tőletek egyaránt. Csapatommal most azon dolgozunk, hogy hogyan tudjuk a motoros társadalmat kisebb, motoros rendezvényekkel, programokkal “kárpótolni”. Jó lehetőséget biztosít ez irányú törekvésünk megvalósítására az újonnan elkészült debreceni motoros vezetéstechnikai pályánk, ahol a Safety-Hungary Continental vezetési tréningjei mellett sokszínű motoros programokat fogunk ajánlani. ➡️Pályanyitás hamarosan❗️
Addig is széles utat, gumi fákat!


Baráti üdvözlettel,
Koroknai Imre főszervező, és a Koroknai Autósiskola csapata

A rendezvény ELMARAD!

2020. július 03. – Péntek

14:00 – Helyszíni motoros regisztráció kezdete
15:00 – Gyülekező motoros túrára
16:00 – Motoros túra
18:30 – Városi motoros felvonulás
19:00 – Chrome Rt. koncert
21:00 – Koncert – fellépő hamarosan!
23:00 – Éjszakai motoros bemutató
24:00 – Udvarground (Művelődési ház udvar)

 

2020. július 04. – Szombat

08:00 – Helyszíni motoros regisztráció kezdete
09:00 – Hivatalos megnyitó – Bekton Ifjúsági Fúvószenekar
10:30 – Városi motoros felvonulás
11:30 – Motoros bemutatók – ügyességi pálya, közlekedésbiztonsági bemutató, Safety-Hungary, stunt riding bemutató
12:00 – Koncert – fellépő hamarosan!
14:00 – Koncert – fellépő hamarosan!
15:00 – Gyülekező motoros túrára
16:00 – Motoros túra
17:00 – Koncert – fellépő hamarosan!
21:00 – Koncert – fellépő hamarosan!
23:00 – Udvarground (Művelődési ház udvar)

Kiegészítő programok: szimulátorok,   motoros kiegészítők és kellékek vására, népi játékok, elektromos kisautók, családbarát programok.

A helyszíni jelentkezés felgyorsítása miatt lehetőség van online motoros regisztrációra! Az első 300 motoros regisztráló a korábbi évekhez hasonlóan vendégünk lesz a szombati napon (2020. július 4.) egy ebédre! Felhívjuk a figyelmet, hogy a motoros túrákon kizárólag 125ccm-es, illetve nagyobb hengerűrtartalmú motorral van lehetőség részt venni, a túraoszlop folytonosságának fenntartása érdekében! A városi motoros felvonulásokra ez a megkötés nem vonatkozik!

Motoros regisztráció

Jogsit szeretnék!

Szálláshelyek Balmazújvárosban

Rendezvény helyszín: Balmazújváros, Művelődési ház előtti tér (Kossuth tér 18.)

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

A belépés ingyenes!

x Széchenyi2020