ELMARAD-Motoros Fesztivál 2020. Balmazújváros

Tisztelt Érdeklődők! Kedves motoros Barátaink!

A kormány döntése értelmében 2020. augusztus 15-ig tilos az 500 főt meghaladó nagyrendezvények megtartása Magyarországon. A döntés kihirdetése után egyértelművé vált, hogy a “8. Motoros Fesztivál Balmazújváros” nem kerül megrendezésre. Sajnáljuk!
Megértéssel vesszük viszont tudomásul, hogy az egészségügyi veszélyhelyzet, a járvány elleni védekezés ezt megköveteli tőlünk és tőletek egyaránt. Csapatommal most azon dolgozunk, hogy hogyan tudjuk a motoros társadalmat kisebb, motoros rendezvényekkel, programokkal “kárpótolni”. Jó lehetőséget biztosít ez irányú törekvésünk megvalósítására az újonnan elkészült debreceni motoros vezetéstechnikai pályánk, ahol a Safety-Hungary Continental vezetési tréningjei mellett sokszínű motoros programokat fogunk ajánlani. ➡️Pályanyitás hamarosan❗️
Addig is széles utat, gumi fákat!


Baráti üdvözlettel,
Koroknai Imre főszervező, és a Koroknai Autósiskola csapata