Álláslehetőség – Autószerelő

Cégünk a Koroknai Autósiskola autószerelő munkatársakat keres. Engedje meg, hogy bemutassam pár mondatban cégcsoportunkat:
Az autósiskolánk többféle kategóriás és szaktanfolyami képzést kínál. Továbbá belföldi és nemzetközi személyszállítást végzünk korszerű, jól felszerelt buszokkal. Új szolgáltatásaink keretében lehetőség nyílik járművek műszaki vizsgáztatására, eredetvizsgálatára, illetve szervizelésére is. Elsősorban saját járműveink javítását, illetve karbantartását végezzük, de külsős járművek bérjavítását is vállaljuk.

Jelenleg autószerelő pozícióra keresünk munkatársat, akinek személy-, tehergépjárművek,
valamint autóbuszok javítása, karbantartása, szervizelése lenne a feladata.

Munkavégzés helye: 4031 Debrecen, Harsona u. 67. (saját szerelőműhely)
Akit keresünk: 20-55 év közötti férfi munkaerő, autószerelő szakirányú végzettséggel. Legyen önálló, precíz és megbízható. Előnyt jelent ha leendő munkatársunk kreatív és jó alkalmazkodó képességgel rendelkezik.

Amit ajánlunk:
Versenyképes fizetés, amely szakmai tapasztalattól, önállóságtól függően tágabb határok között
is változhat.

Amit még nyújthatunk:
Biztos anyagi háttér. Összetartó társaság. Csapatban dolgozó munkatársak. Családias hangulat. Jól felszerelt, tisztán tartott műhely. Rendelkezésre áll kulturált öltöző, konyha, kiszolgáló személyzet.

Jelentkezését várjuk az alábbi e-mail címen:
allas@koroknaiautosiskola.hu

Adatkezelési tájékoztató

x Széchenyi2020