Tájékoztatás a képzési határidőkről

A járványügyi helyzetre való tekintettel a KAV 2020. március 19-től felfüggesztette a járművezetők vizsgáit. Az ITM mindent megtesz annak érdekében, hogy önhibáján kívül senki ne kerüljön hátrányos helyzetbe, senkit ne terheljen indokolatlan többletköltség és időráfordítás.

2020. május 6-tól Budapest és Pest megye kivételével újraindulhattak az országban a közlekedési vizsgák és utánképzések fokozott biztonsági intézkedések mellett. A korábban befizetett vizsgadíjak nem vesznek el, a vészhelyzet miatt lemondott vizsgákon minden érintett díjmentesen vehet majd részt. A KAV a felhalmozódó ügyhátralék mielőbbi ledolgozása érdekében a tervek szerint hivatali időn túli és hétvégi időpontokat is biztosít majd ügyfelei számára.

Forrás

Forrás

 

x Széchenyi2020