Programok a 2018-as balmazújvárosi Motoros Fesztiválon

Idén sem fognak csalódni a motorozás szerelmesei a balmazújvárosi Motoros Fesztivál programkínálatában!

 

A 2018. július 6-7. között megrendezett esemény a korábbi évekhez hasonlóan a jól bevált programelemek mellett folyamatosan új produkciókkal bővül.

Mindkét nap közös túrára indulunk több száz motoros társunkkal együtt: július 6-án Hajdúnánásra látogatunk, július 7-én a már hagyománynak számító hajdúszoboszlói túrát tesszük meg- ugyanezen a napon városi felvonulást is tartunk Balmazújvárosban.

Látványos baleset-megelőzési és egyéb motoros bemutatókkal készülünk, hogy felhívjuk a figyelmet az ebből a szempontból leginkább veszélyeztetett motoros közösségre.

A rendezvényre nem csak motorosként, de nézőként is érdemes kilátogatni: egész napos vásárral, koncertekkel, szimulátorokkal várjuk az érdeklődőket. A zenei vonalat olyan nevek erősítik, mint a Republic, Chrome Rt., Diktátor, Southern Comfort, illetve a Diamond és Vikár szimfonikus zenekar nagyszabású közös produkciója.

A rendezvényre továbbra is ingyenes a belépés!

Programkínálatunk folyamatosan frissül, bővül!

Érdemes facebook eseményünkhöz is csatlakozni, ha nem szeretnétek lemaradni semmiről!

 

 

x Széchenyi2020