Motoros regisztráció 2020

Tisztelt Érdeklődők! Kedves motoros Barátaink!

A kormány döntése értelmében 2020. augusztus 15-ig tilos az 500 főt meghaladó nagyrendezvények megtartása Magyarországon. A döntés kihirdetése után egyértelművé vált, hogy a „8. Motoros Fesztivál Balmazújváros” nem kerül megrendezésre. Sajnáljuk!

Megértéssel vesszük viszont tudomásul, hogy az egészségügyi veszélyhelyzet, a járvány elleni védekezés ezt megköveteli tőlünk és tőletek egyaránt. Csapatommal most azon dolgozunk, hogy hogyan tudjuk a motoros társadalmat kisebb, motoros rendezvényekkel, programokkal „kárpótolni”. Jó lehetőséget biztosít ez irányú törekvésünk megvalósítására az újonnan elkészült debreceni motoros vezetéstechnikai pályánk, ahol a Safety-Hungary Continental vezetési tréningjei mellett sokszínű motoros programokat fogunk ajánlani.

➡️ Pályanyitás hamarosan ❗️
Addig is széles utat, gumi fákat!

Baráti üdvözlettel,
Koroknai Imre főszervező, és a Koroknai Autósiskola csapata

x Széchenyi2020