Motoros Fesztivál – Részvételi feltételek

A rendezvényre való regisztrációval a résztvevő elfogadja jelen részvételi feltételeket.

A balmazújvárosi Motoros Fesztivál keretében szervezett motoros városnézésen, illetve motoros túrákon a KRESZ szabályok betartásával és a csoportos motorozásra vonatkozó előírások betartásával, figyelembe vételével, a saját felelősségükre vesznek részt a jelentkezők.

A motoros túrákon és felvonulás során:

  • a motoros védő felszerelés kötelező
  • a csoportos motorozás szabályait betartva vesznek részt
  • a keletkezett esetleges károkért a jelentkezők maguk felelnek
  • a jelentkezőnek rendelkezni kell a kategóriának megfelelő vezetői engedéllyel

A jelentkező a forgalom-technikai helyzeteket modellező pályán az akadályokat használat előtt megtekinti, azok biztonságáról meggyőződik. A keletkezett anyagi kár és az esetleges sérülések miatti vagyoni hátrány is a jelentkező felelőssége, azért más nem okolható.

x Széchenyi2020