Moto Safety 3.0 – megnyílt a regisztráció

Kedves Motoros Barátunk!

A két keréken közlekedők számára elengedhetetlen, hogy kellő tapasztalattal és gyakorlattal vegyenek részt a forgalomban, ehhez viszont a professzionális segítséggel történő gyakorlás mindenki számára ajánlott. A HUMDA Magyar Autó-motorsport Fejlesztési Ügynökség Zrt. a nagy sikerre való tekintettel idén harmadjára is lehetőséget kínál minden vállalkozó szellemű motoros számára, akik szeretnék bővíteni eddigi tapasztalataikat. A Moto Safety 3.0 kiegészül egy egyedülálló motoros szlalom versennyel is, ahol biztonságos körülmények között tapasztalhatod meg saját és motorod képességeit. Az esemény fővédnöke Prof. Dr. Palkovics László, az autó-motorsport fejlesztéséért és a közlekedésbiztonság kiemelt kezeléséért felelős kormánybiztos.

Dátum: 2021. szeptember 5. vasárnap, 8.00-16.30
Helyszín: : Rabócsiring, 4326 Máriapócs, Bogáti u. (Hrsz 094 3.)

Link a regisztrációhoz

Az eseményen autósiskolánk is képviselteti magát, szeretettel várunk minden érdeklődőt standunknál!

Amennyiben másik időpontban szeretnéd fejleszteni képességeidet, várunk a debreceni Continental Safety-Hungary tréningjein!

x Széchenyi2020