Közlekedési Szakmai Vetélkedő 2017.

2017. május 6-án rendezték meg a Közlekedési Szakmai Vetélkedő Hajdú-Bihar megyei fordulóját.dav
Szakoktatóink szép eredményeket értek el: Hajdu Kristóf szakoktatónk a II. helyért járó ezüst-, Kun József szakoktatónk pedig a III. helyért járó bronzérmet hozhatta el.
A vetélkedő célja, hogy a versenyzők a munkájuk során használt tudásukat és képességeiket jobban megismerjék, bővítsék, és a megmérettetés tapasztalatait a mindennapi munka közlekedésbiztonságot érintő területein – mint a közlekedés biztonságának fejlesztése, a kulturált és biztonságos közlekedési morál kialakítása – sikerrel és hatékonyan tudják majd alkalmazni.
A vetélkedőn elméleti és gyakorlati feladatokat kellett teljesíteni. Kun József szakoktatónk az elméleti, Hajdu Kristóf szakoktatónk pedig a gyakorlati feladatokban ért el kiemelkedő eredményt. A kerékpáros akadálypálya hibátlan teljesítéséért Kristóf különdíjban is részesült. Azok az oktatók, akik nem értek el helyezést, de részt vettek a versenyen, emlékéremmel gazdagodtak.
dav IMG_1878