Koroknai-Campus Autósiskola

December 1.-től új időszámítás veszi kezdetét a Campus Autósiskola történetében! A több mint 25 éves szakmai múlttal rendelkező Koroknai Autósiskola égisze alatt, új felfogásban, innovatív oktatási módszereket is alkalmazva, megújult környezetben várjuk a jogosítvány megszerzése iránt érdeklődőket a Debreceni Egyetem főépületében.
A jól felkészült nagy tapasztalattal bíró oktatók mellett korszerű, nagy típusválasztékú járműparkkal állunk rendelkezésre, és a külföldi diákok részére anyanyelvi szintű angol tannyelvű oktatást biztosítunk.
Minden járműkategóriában lehetőség van az ún. E-Learning módszerre, így akár otthonról önálló ütemben készülhetsz fel az elméleti vizsgákra.

Ne feledd: a Koroknai Autósiskola szakmai háttere garancia a sikerhez!

Az induló képzéseinkről itt tájékozódhatsz:
www.campusauto.hu
? campus@koroknaiautosiskola.hu
☎ +36 70 397 03 33
? Campus Autósiskola, Debrecen Egyetem tér 1. (főépület földszint)

x Széchenyi2020