Újra biztonsági intézkedések a közlekedési vizsgáztatásban!

2021. november 4-étől a KAV Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont ismét higiéniás intézkedést vezet be a koronavírus terjedésének megakadályozása és a társaság ügyfeleinek, dolgozóinak védelme érdekében.

„A rendelkezés egyaránt érinti a közúti, a vasúti, a hajózási és a légügyi szakterületet, illetve kiterjed a pályaalkalmassági vizsgálatok lebonyolítására is. Az intézkedés vonatkozik minden, a Vizsgaközpont szervezésében megvalósuló vizsgára, vizsgálatra és kapcsolódó ügyfélszolgálati ügyintézésre, beleértve a külső vizsgahelyszíneket is.”

Minden résztvevő számára kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk viselése az ügyintézés, vizsgáztatás, vizsgálat során.

Felhívják az ügyfelek figyelmét, hogy csak abban az esetben vegyenek részt ügyintézési folyamatainkban, amennyiben a koronavírus-fertőzés tüneteit nem mutatják.

„Az intézkedés mindannyiunk biztonságát, egészségét szolgálja, ezért kérjük megértésüket és együttműködésüket.”

Forrás

x Széchenyi2020