eSmartDrive

A Koroknai autósiskola bevezette az új fejlesztésű, eSmartDrive rendszer alkalmazását a tanulóvezetők érdekeinek védelmében, illetve oktatóinak színvonalasabb és hatékonyabb munkavégzését elősegítendő. A Magyarországon még újdonságnak számító technológia előnyeit az elsők között használhatják ki az iskolánk oktatói, tanulói Debrecen, Hajdúböszörmény és Balmazújváros városában egyaránt.

Milyen előnyöket biztosít az eSmartDrive rendszer a tanuló szemszögéből?

• Védi a tanulót a vezetési órák pontos megtartásával és pénzügyi elszámolásával kapcsolatban
  • Percre pontos elszámolás
  • Oktatást segítő funkciók
  • Hozzáférési jogosultság esetén akár a szülők betekintést nyerhetnek a képzés menetébe
  • Pontosan követhető a tanuló képzési útja, már teljesített feladatai, stb.
  • Az eSmartDrive informatikai háttérrendszerének köszönhetően, megbízhatóan, eredményesen segíti az autósiskola és az oktató munkáját, így a tanuló képzését megkönnyíti.
  • A tanuló internetről csatlakozhat személyes oldalához, ahol minden képzéssel kapcsolatos jogosult adatot megkap.