Célegyenesben a 2015-ös Motoros Fesztivál!

popup+slide

Kevesebb, mint három hét múlva harmadik alkalommal is megrendezésre kerül Balmazújvárosban a Motoros Fesztivál!
Az idén két naposra nyúló rendezvény érdekes közlekedésbiztonsági bemutatókkal, motoros túrákkal, kiállítással, koncertekkel, vásárral és családbarát programokkal várja a motoros és nem motoros érdeklődőket egyaránt. Balmazújváros lengyel testvérvárosából, Lancutból idén is több, mint 100 motoros fog ellátogatni hozzánk. A motorral érkezőknek érdemes on-line, vagy a helyszínen regisztrálni, mivel az első 300 motoros jelentkező a Koroknai Autósiskola és a Thermal Hotel Balmaz vendége július 11-én egy ebédre.
A részletes programlistát, illetve a regisztrációs felületet itt lehet elérni: REGISZTRÁCIÓ

2015-ben is szeretettel vár mindenkit a Koroknai Autósiskola egy élménydús motoros fesztiválra!

x Széchenyi2020