Annyit fizet, amennyit vezet

Jogosítványt szeretne?

Autósiskoláink a Magyarországon még újdonságnak számító oktaméter segítségével áll leendő tanulói rendelkezésére. Oktatóink segítségével könnyedén hozzájuthat az A-B-C-D-E kategóriás jogosítvány bármelyikéhez. Amennyiben Hajdú-Bihar megyében lakik, kérjen árajánlatot Tőlünk!

Milyen előnyöket biztosít az oktaméter a tanuló szemszögéből?

• Védi a tanulót a vezetési órák pontos megtartásával és pénzügyi elszámolásával kapcsolatban
  • Percre pontos elszámolás
  • Oktatást segítő funkciók pl. képi megjelenítés a tanulóautóban bizonyos forgalmi helyzetekről
  • Bármikor percre pontos statisztika készíthető bármilyen eseményről
  • Hozzáférési jogosultság esetén akár a szülők betekintést nyerhetnek a képzés menetébe
  • Pontosan követhető a tanuló képzési útja, már teljesített feladatai, stb.
  • A készülékhez használt tanulói kártya a tanuló tulajdona, az oktaméter a fenntartott informatikai háttérrendszereknek köszönhetően, megbízhatóan, eredményesen segíti az autósiskola és az oktató munkáját, így a tanuló képzését megkönnyíti.
  • A tanuló, a banki alkalmazásoknál használt biztonsági hitelesítés után, internetről azonnal csatlakozhat személyes oldalához, ahol minden képzéssel kapcsolatos jogosult adatot megkap, valamint intézheti a képzéssel kapcsolatos ügyeit.

Ha szeretne jogosítványt szerezni, de nem áll rendelkezésére a megfelelő összeg, igényelje jogsihitel lehetőségünket!

Kérjen ajánlatot Tőlünk!

Hiba: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.

Debreceni iskola:

4024 Debrecen, Szent Anna u. 55. Fsz/2. (Tóth Árpád Gimnázium mögött)
Tel/Fax: (52) 349-675
Mobil: +36 (70) 397-1111
E-mail: debrecen@koroknaiautosiskola.hu

Balmazújvárosi iskola:

4060 Balmazújváros, Veres Péter u. 1. II.em
Tel: (52) 580-508
Fax: (52) 580-507
Mobil: +36 (70) 397-1000
E-mail: balmaz@koroknaiautosiskola.hu

Hajdúböszörményi iskola:
4220 Hajdúböszörmény, Kossuth u. 5. I.em 9.
Tel: (52) 220-061
Mobil: +36 (70) 397-0777