A Szakoktatói és Vizsgabiztosi vetélkedő döntője

2013. május 25-én került megrendezésre a Nemzeti Közlekedési Hatóság által meghirdetett országos Szakoktatói és Vizsgabiztosi vetélkedő döntője.

A helyszín a mogyoródi Hungaroring volt, ahol a megyei elődöntőkről bejutott 40 szakoktató és 40 vizsgabiztos versenyző vívott nemes versenyt. Az egész napos vetélkedés szakmai és KRESZ tesztlap kitöltésével kezdődött majd következett a „rutin” pálya ahol érdekes és nehéz feladatokat kellett megoldani. A nap során szimulátorok (tehergépkocsi, autóbusz, motorkerékpár) kipróbálására volt lehetőség.

A vetélkedés végén a „Ringen” tehettek a résztvevők felvezető autó mögött 2 „mért kört”.
A nap zárásaként az eredmény hirdetésre került sor és az első tíz versenyző kapott tárgy jutalmat.
A Hajdú-Bihar megyei elődöntőn 1. és 2. helyezett Vezendi András és Tóth Árpád szép teljesítménnyel öregbítették a Koroknai Autósiskola hírnevét és vehették át okleveiket. Tóth Árpi 7. helyezést ért el szakoktatóként!

Gratulálunk Iskolánk Szakoktatóinak!

[nggallery id=12]