A Motoros Fesztivál egyik kiállítója a Motorarzenál Kft.

A Motorarzenál Kft. már 14 éve van jelen a hazai piacon. Először csak gépjármű alkatrészek kereskedelmével foglalkozott, de 4 évvel ezelőtt motorkerékpár alkatrészekkel, motoros ruházati termékekkel és kiegészítőkkel is bővítette a portfólióját. A fő bevételi forrásuk a gépjármű alkatrész-, ezen belül is a motorkerékpár alkatrész forgalmazásából származik. A négy év alatt a cég elérte azt, hogy a megye illetve a térség egyik legnagyobb motorkerékpár alkatrész raktárkészletével rendelkezzen. Hivatalos szerződött partnere Európa egyik legnagyobb motoros áruház láncolatának, a Louis motoros áruháznak. Vevőiket a Louis termékekből ugyan olyan áron tudják kiszolgálni, mint bármelyik más Louis Európai üzletében. Ezenkívül partnere az amerikai PartsUnlimited Európai nagykereskedelmi üzletének.

Cím: Debrecen, Nyíl utca 110.
Tel: (52) 531-737
Fax: (52) 531-738
Mobil: (30) 349-6018

E-mail: info@motorarzenal.hu
Web: www.motorarzenal.hu

[nggallery id=14]

x Széchenyi2020