Folytatódik az OFA program

Gépjárművezető képzés munkaviszonyban állók számára II. program

A Nemzeti Foglalkoztatási Alap foglalkoztatási alaprészének 2018. évi központi kerete forrásból megvalósuló programjában továbbra is lehetőséget biztosít támogatott gépjárművezető képzésben való részvételre.

A program során gépjárművezetői képzések (C, C+E, D és GKI) valósulnak meg 4.000 fő számára, munkáltatókkal együttműködésével történik.

A programban való részvételhez szükséges regisztráció az alábbi időponttól lehetséges az Észak-alföldi régióban:

Pályázati feltételek:

Az OFA Nonprofit Kft. által meghirdetett pályázati felhívásra csak olyan magyar állampolgár (természetes személy) jelentkezhet, valamint képzésbe az vonható be, aki az alábbiaknak megfelel:

Tehergépkocsi-vezető képzés esetén
-alapfokú iskolai végzettség
-betöltött 18. életév
-minimum 2 éve megszerzett „B” kategóriás jogosítvány
-egészségi alkalmasság: 2. alkalmassági csoport
-legalább PÁV III-as alkalmassági kategória

Autóbuszvezető képzés esetén
-alapfokú iskolai végzettség
-betöltött 21. életév
-minimum 2 éve megszerzett „B” kategóriás jogosítvány
-egészségi alkalmasság: 2. alkalmassági csoport
-legalább PÁV II-es alkalmassági kategória

A pályázói regisztrációhoz és a későbbi kapcsolattartáshoz gmail.com végződésű e-mail cím fiókot javasolt használni (a freemail, illetve citromail levelezőrendszerek használata nem támogatott az informatikai rendszerben).

Leírás a rendszer használatáról.
Pályázati felhívás.

Részletes információért, illetve a regisztrációért kattintson IDE.